Grupa PSR

Zbudowanie silnej pozycji na polskim rynku zaopatrzenia rolnictwa poprzez prowadzenie wspólnej polityki zakupowej i realizację zintegrowanej strategii marketingowej to główne założenia Polskich Składów Rolnych.

Na mocy aktu notarialnego z dnia 06.06.2011 r. trzy firmy Agrosieć sp. z o.o., Agrochest sp. z o.o. oraz Adler Agro sp. z o.o. powołały do życia Polskie Składy Rolne sp. z o.o. Wkrótce do grupy dołączyła także firma Agro-As.

Współdziałanie przynosi wymierne korzyści w postaci lepszych warunków współpracy u producentów, sprawniejszej i bardziej elastycznej logistyki oraz spójnej strategii reklamowej i marketingowej. Jednak najbardziej korzystają na tym rolnicy, którzy mają zapewnioną profesjonalną obsługę i otrzymują najwyższej jakości produkty.

Każdy rolnik odnajdzie w nas przede wszystkim stabilnego partnera, z którym może planować trwały rozwój gospodarstwa. Dzięki rozbudowanej ofercie i doradztwu współpracujący z nami przedsiębiorcy mogą angażować w produkcję mniejsze fundusze i osiągać szybki wzrost plonów i dochodowości upraw. Kompleksowa oferta członków Polskich Składów Rolnych obejmuje najwyższej jakości produkty do obsługi rolnictwa.

Połączone działania na terenie Polski, członków Polskich Składów Rolnych umożliwiają nam świadczenie usługi i sprzedaż na terenie całej Polski poprzez sieć oddziałów z własnymi magazynami. Dla jakości i komfortu naszych partnerów prowadzimy także sprzedaż bezpośrednią przez wyspecjalizowanych przedstawicieli handlowych.

Oferta nasza to pełne wsparcie rolnictwa, od siewu do zbioru roślin uprawnych. Od najwyższej klasy sprzętu rolniczego umożliwiającego efektywną , racjonalną i ekonomiczną agrotechnikę , do zbioru i sprzedaży płodów rolnych. Oferujemy doskonałej jakości materiał siewny, z wyselekcjonowanymi odmianami odznaczającymi się wysokim potencjałem plonowania i odpornością, najlepszych krajowych jak i zagranicznych hodowców.  Środki ochrony roślin i nawozy wiodących producentów, tak bardzo niezbędne w każdym gospodarstwie. Prowadzimy całoroczny skup zbóż i roślin oleistych, oferując atrakcyjne ceny i terminy płatności. Gwarantujemy indywidualne podejście, zapewniające wsparcie i rozwój naszych Klientów.

Nasza działalność w Polsce obejmuje nie tylko sprzedaż , ale i doradztwo z zakresu kompleksowej obsługi rolnictwa. Dzięki temu nasi partnerzy mogą liczyć na indywidualne rozwiązania, będące odpowiedzią na aktualne problemy występujące w procesie produkcji rolnej. Na obsługiwanym areale prowadzimy szeroko zakrojone działania badawczo-rozwojowe nad udoskonalaniem procesu produkcji, zarówno zabiegów chemicznych jak również samej techniki upraw gleby z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań z zakresu techniki rolnej , nawożenia oraz ochrony roślin. Zdobyte doświadczenie wspomagają proces sprzedaży i przygotowania oferty dla naszych klientów a przede wszystkim pomagają nam lepiej zrozumieć ich potrzeby.

Dziś, w przededniu dekady naszego wspólnego działania jesteśmy dumni z faktu, że oferujemy najlepsze rozwiązania w obsłudze nowoczesnego rolnictwa .
Wiarygodność, innowacyjność i fachowość to wartości , które wciąż wdrażamy jako nasze posiadane zalety.

Tomasz Trzmielewski

Kontakt
Konkurencyjne ceny
Doświadczenie i wysoka jakość usług
Współpraca w rolnictwie