Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
882 468 260

O nas

Zbudowanie silnej pozycji na polskim rynku zaopatrzenia rolnictwa poprzez prowadzenie wspólnej polityki zakupowej i realizację zintegrowanej strategii marketingowej to główne założenia Polskich Składów Rolnych.

Na mocy aktu notarialnego z dnia 06.06.2011 r. trzy firmy Agrosieć sp. z o.o., Agrochest sp. z o.o. oraz Adler Agro sp. z o.o. powołały do życia Polskie Składy Rolne sp. z o.o. Po około dwóch latach do grupy dołączyła także firma Agro-As .

„Wspólnie osiągamy niemal 500 milionów przychodów oraz obsługujemy obszar północnej i centralnej Polski, ale to dopiero początek – stwierdza prezes PSR Pan Piotr Madej – chcielibyśmy swoim działaniem objąć obszar całego kraju, dlatego otwarci jesteśmy na firmy, które chciałyby wziąć udział w tym przedsięwzięciu.”

Współdziałanie już przynosi wymierne korzyści w postaci lepszych warunków współpracy u producentów, sprawniejszej i bardziej elastycznej logistyki oraz spójnej strategii reklamowej i marketingowej. Jednak najbardziej korzystają na tym rolnicy, którzy mają zapewnioną profesjonalną obsługę i otrzymują najwyższej jakości produkty.


Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny polskieskladyrolne.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie strony.

Akceptuję Regulamin