Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
882 468 260

Rzepak

 

Bayer CropScience oferuje swoim klientom w Polsce kompletne programy ochrony upraw oparte o pełną paletę środków ochrony, począwszy od preparatów stosowanych jeszcze przed wschodami, aż do stosowanych już po zbiorach.

LG jest historycznym i strategicznym znakiem towarowym firmy Groupe Limagrain, zajmującej się nasionami roślin rolniczych (kukurydzy, słonecznika i rzepaku). Jest główną marką kukurydzy pastewnej tak we Francji, jak i w Europie. LG klasyfikowana jest również na 3 miejscu w Europie w dziedzinie słonecznika.
Monsanto Polska Sp. z o.o. to lokalny oddział amerykańskiego lidera w dziedzinie nowoczesnego rolnictwa i biotechnologii. Czerpiąc z ponad 100-letniego doświadczenia firmy obecnej na kontynentach całego świata, z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 1995 roku. Od lat siedemdziesiątych firma działała w Polsce w ramach Monsanto Company.

 

Firma RAPOOL POLSKA Sp. z o.o. powstała początkowo pod nazwą AgroBras w 2002 roku. Założycielem spółki jest niemiecka firma Rapool Ring GmbH. Od 1974 roku zrzesza ona wiodących hodowców rzepaku, których prace hodowlane w istotny sposób przyczyniły się do popularyzacji i rozwoju tej uprawy w Europie.

 

 

 

 

 


Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny polskieskladyrolne.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie strony.

Akceptuję Regulamin